Алюминийден құйылған секциялық радиаторлар СТАНДАРТ 500/100 – еуропалық және ресейлік стандарттарға сәйкес келетін заманауи жылыту құрылғылары. Беріктігі жоғары алюминий радиаторлары итальяндық технология бойынша жасалған. Радиаторлар құрамында мырыштың ең аз мөлшері бар арнайы алюминий қорытпасынан жасалған. Радиаторды бояу радиатор электролиттік ваннаға толығымен батырылған кезде анафорез әдісімен жүзеге асырылады. Радиатордың сыртқы беті қосымша ұнтақ эпоксидті эмаль қабатымен қапталған. Секцияның арнайы әзірленген сопақ пішіні бар кең қимасы және жылу алмасудың үлкен ауданын құрайтын көптеген конвекциялық қанаттары секцияның максималды жылу өткізгіштігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Радиаторлар жылыту жүйелерінде пайдалануға арналған: тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік ғимараттар, жеке үйлер, коттедждер, бақша үйлері, гараждар және т.б.
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | UNO |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Тепловая мощность | 160 Вт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 110 бұршақ. |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.34 л |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысымды басу қысымы | 24 бар |
| Жылу беру Δt = 70°C | 168 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 575 мм |
| Ені | 79 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |