Wing E150 EC термиялық ауа пердесі тамаша функционалдылық пен заманауи стильдің үйлесімі болып табылады. Корпус планер қанатына ұқсайтын түпнұсқа пішінде ауаны ұстауды жақсарту және сыртқы ауаның бөлмеге өтуіне жол бермеу үшін оны жоғарыдан немесе бүйірден күшті ағынмен бағыттау үшін ұсақ-түйекке дейін ойластырылған.
Wing E150 жылу шымылдығы – ауаны электрмен жылыту функциясы бар шымылдық. Ең аз энергия тұтынумен жұмыс істейді, үй-жайларды жылыту немесе салқындату шығындарын тиімді үнемдейді.
Түпнұсқа қоршау торы мен тиімді желдеткіш ұқсас модельдер арасында шудың ең төменгі деңгейін қамтамасыз етеді.
Электр жылытқыш:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | VTS |
| Өндіруші ел | Польша |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Салмақ | 32 кг |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Ауа ағыны | 3100 куб. м/сағ |
| Ауаны жылыту әдісі бойынша жылу пердесінің түрі | Электр |
| Максималды қуат | 12 кВт |
| Жылу пердесін басқару әдісі | Қашықтан басқару пульті, Термостат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1582 мм |
| Биіктігі | 210 мм |
| Ұзындығы | 465 мм |