Фланецті қоңыраулары бар болат корпусты тік көп сатылы сорғы VS
Конструкция ерекшеліктері:
*диаметрі бірдей және бір білікте орналасқан сору және беру розеткалары бар болат корпустағы тік көп сатылы сорғы.
*бағыттаушы төлкелер коррозияға төзімді және айдалатын сұйықтықпен майланады. Аздап агрессивті сұйықтық үшін қолайлы.
Қолдану:
*сумен жабдықтау: тұрмыстық және өнеркәсіптік салаларда, қысымды арттыру қондырғыларында, жоғары қысымды жуу құрылғыларында, өртке қарсы қондырғыларда, суаруға арналған әмбебап сорғы,
спорт ғимараттарында, ауыл шаруашылығында.
*құрамында абразивті қатты немесе талшықты қоспалары жоқ және тот баспайтын болаттан коррозияға ұшырамайтын таза, жарылғыш емес сұйықтықтарды айдау үшін.
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | UNO |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 100 м |
| Өткізу қабілеті | 55 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 15 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Судың сапасы | Таза |
| Салмақ | 205 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 365 мм |
| Биіктігі | 1408 мм |