Қолдану:
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | UNO |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 90 м |
| Өткізу қабілеті | 40 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 7 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Судың сапасы | Таза |
| Салмақ | 90 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 1075 мм |