Циркуляциялық сорғылар неміс сауда маркасынан WILO – бұл жылыту, суық немесе ыстық сумен жабдықтау жүйелерінде, тұрмыстық немесе өнеркәсіптік ауаны баптау жүйелерінде және сұйықтық айналымы жүйелерінде пайдалану үшін арнайы әзірленген үлгілердің кең таңдауы. Барлық аспаптар катафозды жабыны бар берік сұр шойыннан жасалған, бұл сорғының ғана емес, сонымен қатар олар қолданылатын жүйелердің де қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
|
Wilo TOP-S 25/7 DM PN6/10 айналым сорғысы - бұрандалы немесе фланецті қосылымы бар дымқыл роторы бар. Қуатты жиілікті сатылы реттеу. Жылыту және ауа баптау жүйелері үшін де, жабық салқындату контурлары мен өнеркәсіптік айналым жүйелері үшін де қолданылады.
Бұл қондырғының белгілі бір артықшылықтары бар, мысалы, қуатты сәйкестендіру үшін қозғалтқыштың айналу жиілігін таңдау мүмкіндігі бар, қолданылатын фланец құрылғының бөліктерінің сенімді байланысын қамтамасыз етеді, бұйымның корпусы арнайы KTL композициясымен жабылған, сериялық қаптамалар жылу оқшаулау үшін қолданылады, кабельді енгізу екі жағынан мүмкін, бұл сорғыны орнату процесін айтарлықтай жеңілдетеді. . |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 160 мм |
| Ұзындығы | 221 мм |
| Биіктігі | 180 мм |