Шойын корпусы бар заманауи циркуляциялық сорғылар TOP-S 50/10, компания әзірлеген Wilo (Вило), тұрмыстық және өнеркәсіптік пайдаланудағы барлық жылыту және ауа баптау жүйелеріне өте ыңғайлы. Орнату мүмкіндігінше қарапайым, орнату тікелей құбырға жүзеге асырылады. Арнайы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді. Дыбыссыз жұмыс істейді, қызып кетуден қорғайды.
Негізгі артықшылықтары неміс WILO брендінің айналым сорғысының:
WILO неміс брендінің циркуляциялық сорғылары жылыту, суық немесе ыстық сумен жабдықтау жүйелерінде, тұрмыстық немесе өнеркәсіптік ауаны баптау жүйелерінде және сұйықтық айналымы жүйелерінде пайдалану үшін арнайы әзірленген үлгілердің кең таңдауы болып табылады. Барлық аспаптар катафозды жабыны бар берік сұр шойыннан жасалған, бұл сорғының ғана емес, сонымен қатар олар қолданылатын жүйелердің де қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 17 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 250 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Биіктігі | 290 мм |