60 кВТ қазандық коттедждерді, қызмет көрсету станцияларын және шағын дүкендерді жылытуға өте ыңғайлы.
Қатты отынмен жұмыс істейді: тас көмірдің, қоңыр көмірдің және отынның пісірілмейтін түрлері ұзақ жағу принципі бойынша. Бір жүктеменің жану ұзақтығы қазандықтың 4-тен 8 сағатқа дейін тиімді жұмысын қамтамасыз етеді.
Қазандық жинақталған:
- жылыту жүйесіндегі белгіленген температураны бақылауға мүмкіндік беретін еуропалық өндірістің тартқыш термостатымен.
- қауіпсіз жұмыс істеу үшін маңызды жылу жүйесіндегі судың температурасын бақылауға мүмкіндік беретін термометрмен.
Қазандықтың конструкциясы желдеткішсіз жұмыс істеу үшін қажетті табиғи тартуды қамтамасыз етеді, бұл қазандықты тұрақты емес етеді.
Оттықтағы көмірді бұрғылау қосымша құрылғыларды және қазандықты тоқтатуды қажет етпейді. Күл жәшігіндегі күлді кетіру үшін көмірді жылжымалы тордың кіріктірілген тұтқасы арқылы шайқау жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TeploStandart |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| номиналды қуат | 60 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Қазандық түрі | Ұзақ жанатын |
| Отын түрі | Қатты |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 80 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Салмақ | 400 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 1550 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | біріктірілген |