Kurgan Standart 32 жылыту қазандығы
Жеке үйлерді, тұрғын үйлер мен құрылыстарды табиғи немесе мәжбүрлі айналымдағы жылу жүйесімен жылытуға арналған болат қазандық.
Қазандық қатты отынмен жұмыс істейді: тас көмірдің, қоңыр көмірдің және отынның пісірілмейтін түрлері ұзақ уақыт жағу принципі бойынша.
Тартқыш термостат автоматты режимде жылыту жүйесіндегі судың белгіленген температурасын ұстап тұрады.
Оттықтағы көмірді бұрғылау қосымша құрылғыларды және қазандықты тоқтатуды қажет етпейді. Күл жәшігіндегі күлді кетіру үшін көмірді жылжымалы тордың кіріктірілген тұтқасы арқылы шайқау жеткілікті.
Көмірді тиеу - жоғарғы.
Апталық тазалау қажет емес. Маусымда 1-2 рет жеткілікті.
Қазандықтың екі жағының кез келгенінен сіз жасай аласыз:
тартым термостатын орнату
жылжымалы желтартқыштар механизмінің тұтқасын орнату
беру және қайтару құбырын жалғаңыз.
Оттық есігінің конструкциясы оның орнын өзгертуге және солдан оңға немесе оңнан солға қарай ашуға мүмкіндік береді.
Негізгі және қосымша жабдықты, керек-жарақтарды және пештің есігін дәнекерлеусіз, тек кілтпен орнатуға, алып тастауға және өзгертуге болады.
Қосымша жабдықтар мен керек-жарақтар (негізгі жеткізу көлеміне кірмейді):
• қазандықтың жұмыс процесін автоматтандыруға арналған үрлеу желдеткіші және реттегіш
• қазандықтың бір жүктемеде ұзағырақ жұмыс істеуі үшін қосымша бункер
• түтін құбырының адаптері – қазандық пен болат құбыр арасындағы байланыстырушы элемент
• артық қысым кезінде механикалық бұзылудан қорғауға арналған қауіпсіздік клапаны.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TeploStandart |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| номиналды қуат | 32 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Қазандық түрі | Ұзақ жанатын |
| Отын түрі | Қатты |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 80 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Салмақ | 200 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1090 мм |
| Ені | 560 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | біріктірілген |