Қазандықтың бір жүктемеде үздіксіз жұмыс істеу уақыты 3,5-8 сағатты құрайды. Көмір құюға арналған қосымша бункер жану уақытын 24 сағатқа дейін арттырады.
Қазандықтағы жанармайдың жану қарқындылығын қазандықтың алдыңғы жағында орналасқан тарту реттегішінің қақпасы арқылы басқаруға болады.
Оттықтағы көмірді бұрғылау қосымша құрылғыларды және қазандықты тоқтатуды қажет етпейді. Күл жәшігіндегі күлді кетіру үшін көмірді жылжымалы тордың кіріктірілген тұтқасы арқылы шайқау жеткілікті.
Бір бөліктен тұратын су күртеше қазандықтың периметрі бойынша кірпіш қалқаларсыз өтеді, бұл қазандықтағы жылу сыйымдылығын арттырады.
Жылу алмастырғыштың конструкциясы және қайталама ауаны беру отынның толық жануына арналған: құбыр бітеліп қалмайды, конденсат ағып кетпейді.
Тордың ұлғайтылған қалыңдығы - 3 см. Қазандықтың қызмет ету мерзімі ішінде ауыстырусыз жұмыс істейді.
Қазандықты апта сайын тазалаудың қажеті жоқ, маусымда 1-2 рет тазалау жеткілікті.
Осы сериядағы қазандықтарда табиғи газбен жылытуға көшу мүмкіндігі қарастырылған. Ол үшін оттықтың есігін алып, оның орнына газбен жанатын құрылғыны орнату керек. Газбен жанатын қондырғыны орнату көп күш жұмсауды қажет етпейді, оны өздігінен кілтпен оңай орнатуға болады.
Қазандық газбен жанатын қондырғыда жұмыс істегенде, бункер мен жану камерасы қазандықтың жылу беруін арттыра отырып, жылу алмастырғыш қызметін атқарады.
Екі жағынан да болады:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TeploStandart |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| номиналды қуат | 25 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Қазандық түрі | Ұзақ жанатын |
| Отын түрі | Қатты |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 80 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Салмақ | 190 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 965 мм |
| Ені | 550 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | біріктірілген |