KSG/KSO сериялы Kiturami қазандықтары отын ретінде газды немесе дизельді пайдалана отырып, ауданы 500-ден 4000 шаршы метрге дейінгі тұрғын үйлер мен өндірістік ғимараттарды жылытуға және ыстық сумен қамтамасыз етуге арналған. Бұл модельдер бүкіл әлемде кеңінен танымал және танымал, өйткені олар сенімділікпен, жоғары тиімділікпен, қарапайым пайдаланушыға түсінікті басқарумен және жылыту жабдықтарын өндіруде соңғы әзірлемелерді жүйелі түрде енгізумен сипатталады. Осындай соңғы әзірлемелердің бірі жану аймағындағы аэродинамикалық ағынның есебінен отын шығынының ең жоғары тиімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік беретін турбоциклді оттықты пайдалану болып табылады. Турбокомпрессордың әсері пайдаланылған газдардың мұржаға мәжбүрлі түрде шығарылуына ықпал етеді, ал күрделі мұржаларды орнату талап етілмейді және жобаның болуына тәуелділік жойылады.
Компанияның дизельді қазандықтары Kiturami олар әлемдегі ең жақсы деп саналады, олардың айрықша белгілері - дұрыс пайдалану кезіндегі қауіпсіздік пен сенімділік, жанармайдың жоғары тиімділігі, пайдалану мен қызмет көрсетудің қарапайымдылығы. Дизельді қазандықтардың модельдері Kiturami 25 жылдан астам уақыттан бері шығарылып келеді, осы уақыт ішінде барлық техникалық және технологиялық нюанстар ескеріліп, жабдықтың сапасын жақсарту үшін қажетті өзгерістер енгізілді. Бүгінгі күні бұл дизельді қазандықтың мінсіз нұсқасын асыра сілтеусіз айтуға болады.
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы +7 777 813-77-29
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kiturami |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| жылу тасығыш | Су |
| Сұйық отын шығыны | 13.9 л/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92.5 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Ашық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 335 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 380 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX4D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Ені | 735 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Мұржаның диаметрі | 195 мм |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қуатты реттеу | Бірқалыпты |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Дизель |
| Ыстық судың өнімділігі | 66.7 |
| Номиналды қуат | 116.3 |
| Қазандықтағы судың көлемі | 214 |
| Түсі | біріктірілген |