Жылыту жүйесіндегі ең жоғары жұмыс қысымы - 1 бар
• Пайдалы әсер коэффициенті (ПӘК) - 90%
• Ресей, Италия және Ұлыбританияның жетекші өндірушілерінің сенімді және жоғары тиімді автоматикасын қолдану.
• Тот баспайтын болаттан жасалған, бастапқы ауаны реттеуді қажет етпейтін саңылаулы төмен фенді оттықты қолдану.
• Қазандыққа шығатын газ қысымына қарамастан, негізгі оттықтың алдында тұрақты газ қысымын ұстап тұру.
• Қазандық қаптамасының ұнтақты-полимерлі жабыны.
• Кепілдікті қызмет көрсету 1 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 20 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 1.8 куб. м/сағ |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | TEPLOROSS |
| Жанармай түрі | Газ |