Едендік газды бір контурлы қазандық БҰҰ РИО 31,5 кВТ . Сенімді және тиімділігі жоғары автоматикамен жабдықталған. Ол жоғары тиімділікпен ( кемінде 87%), қауіпсіздікпен, пайдаланудың қарапайымдылығымен және ыңғайлылығымен, өз класындағы жақсы эргономикамен және үнемділікпен сипатталады.
Қазандықтың жиынтықтамасына кіреді:
* Тот баспайтын болаттан жасалған газ оттығы
* Механикалық пьезоэлемент
* Түтін газдарының сақтандырғыш термостаты
* "SIT" автоматикасы және оның аналогтары газдың қажетті қысымын ұстап тұру үшін
* Сақтандырғыш органикалық термостат
* Көп функциялы газ беру реттегіші
* Жалынның термоэлектрлік қорғаныс жүйесі
* Болат жылу алмастырғыш.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 31.5 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 1.6 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 89 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Сұр |
| Салмақ | 65 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 830 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Мұржаның диаметрі | 140 мм |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |