Патриот сериясының бір контурлы ұшпайтын қазандықтары әмбебап түтін шығару жүйесінің болуымен сипатталады.
Газды парапет қазандығы жану өнімдерін ғимараттың бүйірінен өтетін коаксиалды түтін құбыры арқылы шығарады. Отынның (газдың) жабық жану камерасының болуы мұндай қондырғыларды шағын бөлмелерде орнатуға мүмкіндік береді, өйткені газды жағу процесі үшін бөлмеден оттегі алынбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лемакс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 16 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 0.95 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 87 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Парапет |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 67 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 790 мм |
| Ені | 670 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұржаның диаметрі | 310 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |
| Жанармай түрі | Газ |