"Премиум" сериялы "Лемакс" қазандықтарының өндірісінде еуропалық EN 10130:2006 стандартына, американдық ASTM A 1011 стандартына және ресейлік ГОСТ 16523-97 және ГОСТ 9045-93 стандарттарына сәйкес келетін DC01 маркалы қалыңдығы 2 мм жоғары сапалы болат қолданылады. Қуаты 7,5-тен 10 кВТ-қа дейінгі қазандықтар цилиндрлік жылу алмастырғыштың арқасында жұмыс қысымы 1 атмға дейін, ал 12,5-тен 60 кВТ-қа дейін 3 атмға дейін жабық жүйелерде жұмыс істей алады. "CERTA" тоттануға қарсы эмальмен қаптау (әсер ету температурасы 750°С) және тежегіш құраммен өңдеу жылу алмастырғышты агрессивті факторлардан: тұз ерітінділерінен, минералды майлардан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лемакс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 50 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 2.75 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 90 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 125 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1105 мм |
| Ені | 660 мм |
| Тереңдігі | 585 мм |
| Мұржаның диаметрі | 200 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |