Тиімділіктің жоғары мәніне байланысты үнемді газ шығыны, кем дегенде 90%, бұл газдың пайдасыз жануын болдырмайды және жылу шығындарын азайтады.
Жылыту және ыстық сумен жабдықтау функцияларын біріктіруге болады. Ыстық су алу контуры бар қазандықтар жылу оқшаулағышқа ие.
Ыстық сумен жабдықтаудың мыс контуры.
Ресейдің ("Арбат") және Италияның ("SIT") жетекші өндірушілерінің сенімді, тұрақты және жоғары тиімді автоматикасын қолдану.
Тот баспайтын болаттан жасалған, бастапқы ауаны реттеуді қажет етпейтін саңылаулы төмен фенді оттықты қолдану
Техникалық сипаттамалар
| КӨРСЕТКІШ | ӨСГ-7,5 | ӨСГ-10 | ӨСГ-12,5 | ӨСГ-16 | ӨСГ-20 | ӨСГ-25 | ӨСГ-30 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 7,5 | 10 | 12,5 | 16 | 20 | 25 | 30 |
| Жылытылатын алаң, м2 | 75 | 100 | 125 | 160 | 200 | 250 | 300 |
| Газдың орташа шығыны, м3/сағат | 0,45 | 0,6 | 0,75 | 0,95 | 1,2 | 1,5 | 1,8 |
| Тиімділіктің пайдалы әсер коэффициенті (%) | 90 | ||||||
| Қазандықтан шығатын судың температурасын реттеу диапазоны, С | 40-90 | ||||||
| Газдың номиналды қысымы, мм/ш.б. | 130 | ||||||
| Газ шығаратын келте құбырдың диаметрі, мм | 100 | 130 | |||||
| Жылыту келте құбырларының диаметрі, дм | 1 1/2 | 2 | |||||
| Қазандықтың артындағы разряд, Па | 5 — 25 | 5 — 40 | |||||
| Габариттік өлшемдері, мм | |||||||
| -ені | 290 | 290 | 424 | 424 | 474 | 474 | 474 |
| -тереңдігі | 440 | 440 | 480 | 480 | 538 | 538 | 538 |
| -биіктігі | 680 | 680 | 742 | 742 | 926 | 926 | 926 |
| Салмағы, кг | 35 | 35 | 47/48 | 47/48 | 65/68 | 69/72 | 69/73 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лемакс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 25 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 1.5 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 90 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 72 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 926 мм |
| Ені | 474 мм |
| Тереңдігі | 538 мм |
| Мұржаның диаметрі | 130 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |