Автоматтандырылған едендік су жылыту қазандықтары Vans автономды жылыту жабдығында озық технологиялар негізінде өндіріледі. Қазандықтар газбен немесе сұйық отынмен жұмыс істейтін оттықпен бірге жұмыс істей алады. Тиімді техникалық көрсеткіштерінің арқасында Vans газды едендік қазандықтары жылытуға және ыстық суды жылытуға жұмсалатын шығындарды айтарлықтай төмендетуге мүмкіндік береді.
Vans STS High 3000 едендік типтегі жылыту қазандықтары – бұл жылытуға және ыстық сумен жабдықтауға арналған әмбебап құрылғы.
Қолданылу саласы: әртүрлі мақсаттағы ғимараттар мен құрылыстарды жылыту: коттедждер, мектептер, ауруханалар, көпқабатты үйлер, мейрамханалар және өндірістік нысандар.
Vans STS High 3000 едендік қазандықтарының қуаты үй-жайларды жылыту үшін жеткілікті ауданы 3500 м2 дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vans |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 348.9 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 34 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 855 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 520 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Ені | 1110 мм |
| Тереңдігі | 1225 мм |
| Мұржаның диаметрі | 250 мм |
| Газды қосу | 1 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 3/4" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 3/4" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |
| Ыстық судың өнімділігі | 100 |
| Түсі | біріктірілген |
| Түтіндіктің түрі | Мәжбүрлі |