Қазандықтар Kiturami серия KSG/КСО отын ретінде газды немесе дизельді отынды пайдалана отырып, ауданы 500-ден 4000 шаршы метрге дейінгі тұрғын үйлер мен өндірістік ғимараттарды жылытуға және ыстық сумен қамтамасыз етуге арналған. Бұл модельдер бүкіл әлемде кеңінен танымал және танымал, өйткені олар сенімділікпен, жоғары тиімділікпен, қарапайым пайдаланушыға түсінікті басқарумен және жылыту жабдықтарын өндіруде соңғы әзірлемелерді жүйелі түрде енгізумен сипатталады. Осындай соңғы әзірлемелердің бірі жану аймағындағы аэродинамикалық ағынның есебінен отын шығынының ең жоғары тиімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік беретін турбоциклді оттықты пайдалану болып табылады. Турбокомпрессордың әсері пайдаланылған газдардың мұржаға мәжбүрлі түрде шығарылуына ықпал етеді, ал күрделі мұржаларды орнату талап етілмейді және жобаның болуына тәуелділік жойылады.
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы +7 777 813-77-29
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kiturami |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 232 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 23.2 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 93 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 421 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 850 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1866 мм |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 1040 мм |
| Мұржаның диаметрі | 195 мм |
| Газды қосу | 1" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2"1/2 |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2"1/2 |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |
| Ыстық судың өнімділігі | 133 |
| Түсі | біріктірілген |
| Түтіндіктің түрі | Мәжбүрлі |