Қуатты тұрмыстық газ қазандығы Kiturami KSG-70R ― 800 шаршы метрге дейінгі ғимараттарды жылытуға және сумен жабдықтауға арналған ыңғайлы және практикалық екі тізбекті едендік қазандық.м. Модель қалалық және қала сыртындағы типтегі тұрғын үй кешендерін, сауда және өндірістік үй-жайларды, ғимараттардың шатырларындағы қазандықтарды жылытуға өте ыңғайлы.
Kiturami KSG-70 газды едендік қазандығы үшін отын сұйытылған табиғи газ болып табылады.
Үнемділік және тиімділік - турбоциклонды жанарғы жану аймағындағы аэродинамикалық ағынның есебінен отынды жұмсаудың ең жоғары тиімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Турбокомпрессордың әсері пайдаланылған газдардың мұржаға мәжбүрлі түрде шығарылуына ықпал етеді, ал күрделі мұржаларды орнату талап етілмейді және жобаның болуына тәуелділік жойылады.
Қауіпсіздік және сенімділік - газдың ағу датчигі қазандықтың өшірілуімен газдың ағуы туралы автоматты түрде хабарлайды. Газ клапаны бірқалыпты іске қосуды, желідегі газ қысымы төмендеген кезде қазандықтың жұмысын, төтенше жағдайларда лезде өшіруді қамтамасыз етеді. Шағын су деңгейінің детекторы мен қызып кету детекторының автоматты әрекетінің арқасында қауіпсіздік құрылғылары штаттан тыс жағдайларда іске қосылады. Желді жүктеудің соңғы қосқышымен жабдықтау жану процесінде немесе қарсы желде істен шыққан жағдайда түтін мен күйе мен күйенің пайда болуын болдырмауға мүмкіндік береді.
Пайдалану ыңғайлылығы - қазандықты басқарудың барлық функциялары кез келген ыңғайлы жерде орнатуға болатын басқару панелінен орнатылады. Қашықтан басқару пультіне орнатылған термостат қазандықтың жұмысын бөлме температурасында және салқындатқышта реттеуге мүмкіндік береді. Қазандықтарда диапазондағы ыстық судың температурасын 41 °С-тан 75 °С-қа дейін градустық реттеу мүмкіндігі қарастырылған. Пайдаланылған газдарды мұржаға мәжбүрлеп шығару жүйесі тартқыштың болуына және мұржаның көлеміне тәуелділікті жояды.
Отынның басқа түріне көшу - оттықты ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Ыстық сумен жабдықтау жыл бойы, оның ішінде жазғы кезеңде де. Қазандықтарда ыстық судың жеткілікті мөлшері өндіріледі, сондықтан ыстық сумен жабдықтау үшін қосымша жабдықты орнату қажет емес. Қазандықты жылыту режимін пайдаланбай пайдалануға болады.
Турбоциклонды жылытқыштың жұмыс істеу принципі:
Барлық Kiturami қазандықтарында үйде жасалған оттық қолданылады. Турбоциклонды жанарғылардың жұмыс істеу принципі ауаны айдау есебінен жану аймағында құйынды ағынды жасау болып табылады. Бұл отын қоспасының жоғары сапасына қол жеткізеді. Сонымен қатар, қыздырғыштың конструкциясында отын қоспасын жағуға арналған цилиндрлік кейінгі камера қарастырылған, бұл отынның ең тиімді жағылуына ықпал етеді. Барлық оттықтар қазандықтың жұмысын толығымен автоматтандыратын электронды блокпен басқарылатын ұшқын тұтандырумен жабдықталған Барлық дизельдік оттықтар жоғары қысымды отын сорғысымен және отын сүзгісімен жабдықталған.
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы +7 777 813-77-29
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kiturami |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 81.4 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 8.75 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.7 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 200 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1042 мм |
| Ені | 508 мм |
| Тереңдігі | 784 мм |
| Мұржаның диаметрі | 125 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1 1/2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1 1/2" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 3/4" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 3/4" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |