GРD сериясы толығымен ыстыққа төзімді болаттан жасалған, бұл қазандықтың беріктігін айтарлықтай арттырады, бұл қазандықтардың көп жылдық жұмысымен дәлелденген NAVIEN Қазақстанның әртүрлі аймақтарында.
Жан-жақтылық
Бұл қазандықтар, қажет болған жағдайда, оттықты ауыстыру және қазандықты автоматтандыру кезінде сұйық дизельдік отынға ауыстырылуы мүмкін.
Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы
Қазандықтар ыңғайлы тасымалдау және монтаждау үшін арнайы қаңқамен жабдықталған. Жылыту құбырларын кез келген жағынан жеткізуге болады. Мәжбүрлі сору қажет болған жағдайда атмосфералық биік мұржасыз жасауға мүмкіндік береді.
Жоғары ПӘК
Қазандықтың конструкциясы жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді. Оттық тиісті күтіммен және дұрыс пайдаланумен өте сенімді, конструкцияда ең үздік әлемдік өндірушілердің (HONEYWELL, DANFOSS, DUNGSЖӘНЕ т.б.) тораптары орнатылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 174.4 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 17 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.5 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 390 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Қуат тұтыну | 232 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1411 мм |
| Ені | 796 мм |
| Тереңдігі | 1094 мм |
| Мұржаның диаметрі | 200 мм |
| Газды қосу | 1" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 3/4" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 3/4" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |
| Ыстық судың өнімділігі | 81 |
| Түсі | біріктірілген |
| Түтіндіктің түрі | Мәжбүрлі |