GTD сериясы толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, бұл қазандықтардың салмағын, тасымалдау мен орнатудың қарапайымдылығын айтарлықтай азайтты, сонымен бірге қазандықтың ұзақ мерзімділігі Қазақстанның әртүрлі аймақтарында көп жылдық пайдалану арқылы дәлелденді.
Жан-жақтылық
Бұл қазандықтар, қажет болған жағдайда, оттықты ауыстыру және қазандықты автоматтандыру кезінде сұйық дизельдік отынға ауыстырылуы мүмкін.
Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы
Қазандықтар ыңғайлы тасымалдау және монтаждау үшін арнайы қаңқамен жабдықталған. Жылыту құбырларын кез келген жағынан жеткізуге болады. Мәжбүрлі сору қажет болған жағдайда атмосфералық биік мұржасыз жасауға мүмкіндік береді.
Жоғары ПӘК
Қазандықтың конструкциясы жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді. Оттық тиісті күтіммен және дұрыс пайдаланумен өте сенімді, конструкцияда ең үздік әлемдік өндірушілердің (HONEYWELL, DANFOSS, DUNGSЖӘНЕ т.б.) тораптары орнатылған.
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 81.3 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 8 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92.6 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 110 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Қуат тұтыну | 188 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1240 мм |
| Ені | 547 мм |
| Тереңдігі | 837 мм |
| Мұржаның диаметрі | 148 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1 1/2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1 1/2" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 3/4" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 3/4" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |
| Ыстық судың өнімділігі | 46 |
| Түсі | біріктірілген |
| Түтіндіктің түрі | Мәжбүрлі |