Бұл қазандық битермиялық жылу алмастырғышпен жабдықталған. Бұл ыстық сумен жабдықтау құбырларының жылытуға арналған тасымалдағыштың жылыту құбырларының ішінде екенін білдіреді. Ыстық сумен жабдықтау және жылыту схемалары әлі де бөлек және бұл тізбектердегі су бір-бірімен араласпайды.
Битермиялық жылу алмастырғышы бар қазандықтардың негізгі артықшылығы жеңілдетілген конструкция болып табылады: үш жақты клапанға және қайталама жылу алмастырғышқа қажеттілік жоқ. Бұл қазандықтың құнын төмендетіп қана қоймайды, сонымен қатар оны сенімдірек және ықшам етеді. Өздеріңіз білетіндей, қозғалатын бөліктер неғұрлым аз болса, ақаулардың туындау мүмкіндігі соғұрлым аз болады. Еуропада газ қазандықтарының көпшілігі битермиялық жылу алмастырғышпен жабдықталған.
Hubert DL сериялы қабырғаға орнатылатын қазандықтар. Эксклюзивті дизайн және сенімділік, пайдаланудың қарапайымдылығы DL сериялы қазандықтарға тұтынушылардың жоғары деңгейдегі адалдығын қамтамасыз етті. Hubert DL сериялы қазандықтар сату бойынша көшбасшы. Сонымен қатар, HUBERT жылыту қабырғалық газ қазандықтары басқарудың қарапайымдылығын бағалайтындар және құрылғының жұмысына ең аз араласуды қалайтындар үшін өте қолайлы: жылыту режимін таңдаған кезде қауіпсіз электронды тұтану және қуатты автоматты реттеу газ шығындарын үнемдейді. Ыңғайлы дисплейде барлық жұмыс параметрлері, ал ақаулық туындаған жағдайда автодиагностика кодтары көрсетіледі. Қабырғаға орнатылған газ қазандықтары қызып кетуден қорғаумен жабдықталған, ақаулық анықталған жағдайда газ беру автоматты түрде өшіріледі. Ыңғайлы және сенімді қабырғаға орнатылатын қазандық – үйіңіздегі жайлылық пен жайлылық үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HUBERT marketing |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 26 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 2.8 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 93 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің минималды жұмыс қысымы | 0.5 бар |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 13.6 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 110 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | біріктірілген |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |