Бұл қазандық монотермиялық жылу алмастырғышпен жабдықталған. Бұл жылытудың жылу алмастырғышының жылу алмастырғыштан ыстық су арқылы физикалық түрде бөлінгенін білдіреді. Бұл судың қайнау температурасының барынша азайтылуына ықпал етеді, сондықтан қақтың пайда болу дәрежесі төмендейді. Кепілдік мерзімі 5 жыл мұндай қазандықтардың тамаша пайдалану және ұзақ қызмет көрсету көрсеткіштерін көрсетеді.
Қабырғаға орнатылатын жылыту газ қазандықтары HUBERT басқарудың қарапайымдылығын бағалайтындар және құрылғының жұмысына ең аз араласуды қалайтындар үшін өте қолайлы: жылыту режимін таңдаған кезде қауіпсіз электронды тұтану және қуатты автоматты реттеу газ шығындарын үнемдейді. Ыңғайлы дисплейде барлық жұмыс параметрлері, ал ақаулық туындаған жағдайда автодиагностика кодтары көрсетіледі. Қабырғаға орнатылған газ қазандықтары қызып кетуден қорғаумен жабдықталған, ақаулық анықталған жағдайда газ беру автоматты түрде өшіріледі. Ыңғайлы және сенімді қабырғаға орнатылатын қазандық – үйіңіздегі жайлылық пен жайлылық үшін.
Қазандықтың артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HUBERT marketing |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 30 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.2 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің минималды жұмыс қысымы | 0.5 бар |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 16 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі минималды қысым | 0.2 бар |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 6 бар |
| ЫСЖ режиміндегі ең төменгі температура | 25 град. |
| ЫСЖ режиміндегі максималды температура | 60 град. |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 120 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | біріктірілген |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |