DAEWOO қабырғаға орнатылатын газ қазандықтары пәтерлерді жылытуға және ыстық сумен жабдықтауға арналған ықшам, толық жабдықталған шағын қазандық болып табылады. Қазандықтардың бұл үлгілері екі немесе одан да көп қазандықтардан тұратын каскадты іліп қойсаңыз, ауданы 400 м2 немесе одан да көп аумақты жылытуға және ыстық сумен жабдықтауға, пәтерлер мен коттедждерге арналған. Қазандықты басқару қашықтан басқарылатын қашықтан басқару пульті арқылы жүзеге асырылады 50 метрге дейін. Қазандықтардағы газдың берілуі модуляцияланады. Тиімділікті арттыру үшін қазандықтар электронды таймермен жабдықталған. Осы сериядағы DAEWOO қазандықтарының тиімді айырмашылығы — ықшам өлшемдері, заманауи дизайны және басқарудың қарапайымдылығы.
Барлық қазандықтар табиғи және сұйытылған газбен жұмыс істей алады (саптамаларды ауыстырған кезде). Жылыту және ыстық сумен қамтамасыз ету екі жақты циркуляциялық сорғыдағы бірегей патенттелген "қосқыш шар" технологиясы арқылы толық және үздіксіз қамтамасыз етіледі. Заманауи технологияларды пайдалану DAEWOO қазандықтарының оңтайлы функционалдығы мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
Қазандықтардың бірқатар жалпы техникалық сипаттамалары бар — жабық типтегі газ оттығы, жылытуға және ыстық сумен жабдықтауға арналған бөлек жылу алмастырғыш (DHW), сандық қашықтан басқару пульті және диагностика арқылы қашықтан басқару.
Техникалық сипаттамалар:
| DGB-250 MSC | DGB-300 MSC | DGB-350 MSC | DGB-400 MSC | |
| Жылытылатын алаң, м2 : | 291 | 349 | 407 | 465 |
| Қуаты, кВТ: | 29,1 | 34,9 | 40,7 | 46,5 |
| Ыстық су өндірісі, кВТ: | 29,1 | 34,9 | 40,7 | 46,5 |
| Қолдану: | жылыту және ыстық сумен жабдықтау | жылыту және ыстық сумен жабдықтау | жылыту және ыстық сумен жабдықтау | жылыту және ыстық сумен жабдықтау |
| Пайдаланылатын отын: | Магистральдық / Пропан | Магистральдық / Пропан | Магистральдық / Пропан | Магистральдық / Пропан |
| Электрмен жабдықтау: | 220/50 В/Гц | 220/50 В/Гц | 220/50 В/Гц | 220/50 В/Гц |
| Тұтынылатын электр қуаты, Вт: | 105 | 110 | 130 | 140 |
| Жану камерасының түрі: | жабық | жабық | жабық | жабық |
| Қазандық түрі: | турбоагрегатталған | турбоагрегатталған | турбоагрегатталған | турбоагрегатталған |
| Жинақтау: | пульт / бекітпе / паспорт | пульт / бекітпе / паспорт | пульт / бекітпе / паспорт | пульт / бекітпе / паспорт |
| ПӘК, %: | 91 | 91 | 91 | 91 |
| ЫСЖ бойынша өнімділік, дельта Т=40 °С кезінде: | 10,4 | 12,5 | 14,6 | 16,7 |
| ЫСЖ бойынша өнімділік, дельта Т=25 °С кезінде: | 16,7 | 20 | 23,3 | 26,7 |
| Түтіндіктің диаметрі, мм: | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Газды енгізу құбырының диаметрі, дюйм: | 3/4 | 3/4 | 3/4 | 3/4 |
| ЫСЖ кіру/шығу құбырының диаметрі, дюйм: | 1/2 | 1/2 | 1/2 | 1/2 |
| Жылытудың кіру/шығу құбырының диаметрі, дюйм: | 3/4 | 3/4 | 3/4 | 3/4 |
| Жылыту контурындағы максималды қысым, кг/см2: | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 0,3 |
| ЫСЖ контурындағы максималды қысым, кг/см2: | 0,7 | 0,7 | 0,7 | 0,7 |
| Жылыту суының максималды температурасы, °С : | 85 | 85 | 85 | 85 |
| Жылыту суының реттелетін температурасы, °С: | 40-85 | 40-85 | 40-85 | 40-85 |
| Реттелетін ЫСЖ температурасы, °С: | 35-60 | 35-60 | 35-60 | 35-60 |
| Ұзындығы, мм: | 369 | 369 | 369 | 369 |
| Ені, мм: | 490 | 490 | 490 | 490 |
| Биіктігі, мм: | 626 | 626 | 626 | 626 |
| Тереңдігі, мм: | 369 | 369 | 369 | 369 |
| Салмағы, кг: | 33 | 33 | 35 | 35 |
| Түсі: | ақ | ақ | ақ | ақ |
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Daewoo |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 40.7 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 23.3 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 130 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Мұржаның диаметрі | 80 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |