UNO Piro 28 қабырғаға орнатылатын газ қазандығы бұл тек радиаторларға немесе басқа жылу тасымалдағыштарға қосылуды қажет ететін дайын жылу жүйесі. Бөлмедегі жылуды ұстап тұрудың негізгі функциясынан басқа, бұл қазандықта ыстық суды өндіру схемасы бар. Бағасы, сенімділігі, қауіпсіздігі және үнемділігі бойынша бұл тамаша таңдаулардың бірі. Төменде UNO PIRO қазандықтарының ассортиментінің кестесі берілген, онда сіз өзіңіздің кеңістігіңізге ең қолайлы нұсқаны таңдай аласыз.
Айырықша ерекшеліктері:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 25.9 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 43 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 740 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |