Жоғары сапалы ыстыққа төзімді болат ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді
Қазандықтың корпусы қабырғаларының қалыңдығы ұлғайтылған жоғары сапалы ыстыққа төзімді болаттан жасалған. Мұндай қазандықтардың қызмет ету мерзімі тот баспайтын болаттан жасалған қазандықтардан мүлдем өзгеше. Ыстыққа төзімді болаттан жасалған қазандықтардың негізгі айырмашылығы - салмағы мен көлемінің үлкендігі. Дегенмен, үлкен артықшылығы - төмен баға мен әмбебаптық (оттықты ауыстырған кезде 200FA-дан басқа барлық үлгілерді табиғи газға ауыстыруға болады).
Тот баспайтын болаттан жасалған ЫСЖ жылу алмастырғыш
Тот баспайтын болаттан жасалған DHW жылу алмастырғышының арқасында қазандықтың бұл элементінің ұзақ қызмет ету мерзімі қамтамасыз етіледі, металдың ықтимал коррозиясына (тот) байланысты судың ластануы болмайды. Бұл контурда қажеттілік болмаған жағдайда ешқандай қосымша жұмыстарды орындау талап етілмейді.
Орнатудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы, техникалық қызмет көрсетудің төмен құны
Пайдаланылған газдарды мәжбүрлеп шығаратын оттық жоғары түтін құбырын орнату қажеттілігінен арылуға мүмкіндік береді, бұл көп шығындарды үнемдейді. Жылытуды беру және қайтару құбырларын қазандыққа кез келген ыңғайлы жағынан жеткізуге болады.
Заманауи дизельді оттық
Тиімді дизельдік оттық отынды ең аз тұтынумен шуы аз, тұрақты жұмысты қамтамасыз етеді. Оттық дизельдік отынның кез келген түрімен, соның ішінде ресейлік дизельдік отынның барлық түрлерімен жұмыс істеуге бейімделген.
Қашықтан басқару пульті
Қашықтан басқару пульті қашықтан басқару пультіне орнатылған бөлме температурасы сенсорының көмегімен бөлмедегі қолайлы температураны үнемі ұстап тұруға мүмкіндік береді. Таңдау үшін бірнеше басқару режимдері бар. Басқа бөлмеде, ғимаратта орнатылған қазандықты бөлмеден шықпай-ақ басқаруға мүмкіндік береді.
|
Сұйық ағынды едендік қазандықтардың сипаттамасы |
||||||
|
Техникалық параметрлер |
Үлгі |
KDB-200FA |
KDB-250FA |
KDB-350FA |
||
|
ЖЫЛЫТУ |
||||||
|
Шығу қуаты |
KW/h |
23,3 |
29,1 |
40,7 |
||
|
Kcal/h |
20,000 |
25,000 |
35,000 |
|||
|
Тиімділік |
% |
87,0 |
||||
|
Номиналды температура |
°С |
52~85 |
||||
|
Ең жоғары жұмыс қысымы |
Kg/cm2 |
3,5 |
||||
|
Жылыту алаңы |
m2 |
100~230 |
150~290 |
250~400 |
||
|
ТҰРМЫСТЫҚ ЫСТЫҚ СУ |
||||||
|
Шығу қуаты |
KW/h |
23,3 |
29,1 |
40,7 |
||
|
|
Kcal/h |
20,000 |
25,000 |
35,000 |
||
|
Δt=25°C температурадағы өнімділік |
/min |
13,3 |
16,67 |
23,3 |
||
|
Δt=40°C кезіндегі өнімділік |
/min |
8,33 |
10,4 |
14,6 |
||
|
Максималды температура |
°С |
80,00 |
||||
|
Максималды жұмыс қысымы |
Kg/cm2 |
17,2 |
||||
|
Оттық |
|
|
||||
|
Үлгі |
|
OF-51A |
OF-6A |
OF-7A |
||
|
БАСҚА ПАРАМЕТРЛЕР |
||||||
|
Жанармай түрі |
|
Дизель отыны (дизель отыны) |
||||
|
Отынды тұтыну |
/h |
2,90 |
3,62 |
4,65 |
||
|
Қазандықтың көлемі |
|
30,0 |
40,0 |
45,0 |
||
|
Мақсаты |
|
Жылыту және ыстық су |
||||
|
Кернеу/жиілік |
V/Hz |
220/1/5 |
||||
|
Электр энергиясын тұтыну |
W |
66 |
71,5 |
82 |
||
|
Жалынды жағу |
|
электрондық |
||||
|
Өлшемдері: |
|
|
||||
|
ені |
mm |
362 |
382 |
102 |
||
|
биіктігі |
mm |
855 |
855 |
855 |
||
|
ұзындығы |
mm |
632 |
632 |
632 |
||
|
Таза салмақ |
kg |
83 |
90 |
103 |
||
|
Жылыту құбырлары/кері. |
A |
25 |
32 |
|||
|
Ыстық сумен жабдықтау құбырлары |
A |
15 |
||||
|
Түтіндіктің диаметрі |
Ø мм |
75 |
||||
|
Шығару температурасы |
°С |
250-ден аз |
||||
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 40.7 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Сұйық |
| Сұйық отын шығыны | 4.77 л/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 87 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 45 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 103 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 23.3 л/мин |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 855 мм |
| Ені | 402 мм |
| Тереңдігі | 632 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1 1/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1 1/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қуатты реттеу | Бірқалыпты |
| Жанама қазандықты қосу | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Дизель |