Автоматтандырылған едендік су жылыту қазандықтары Vans автономды жылыту жабдығында озық технологиялар негізінде өндіріледі. Қазандықтар газбен немесе сұйық отынмен жұмыс істейтін оттықпен бірге жұмыс істей алады. Тиімді техникалық көрсеткіштерінің арқасында Vans газды едендік қазандықтары жылытуға және ыстық суды жылытуға жұмсалатын шығындарды айтарлықтай төмендетуге мүмкіндік береді.
Vans STS High 500 едендік жылыту қазандықтары – бұл жылытуға және ыстық сумен жабдықтауға арналған әмбебап құрылғы.
Қолданылу саласы: әртүрлі мақсаттағы ғимараттар мен құрылыстарды жылыту: коттедждер, мектептер, ауруханалар, көпқабатты үйлер, мейрамханалар және өндірістік нысандар.
Vans STS High 500 едендік қазандықтарының қуаты үй-жайларды жылыту үшін жеткілікті ауданы 600 м2 дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vans |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 58.2 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 6.7 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 146 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 140 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 240 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1135 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |