Жоғары сапалы болаттарды қолдану және қазандық корпусын роботтармен дәнекерлеудің автоматтандырылған процесі арқылы қазандық корпусының қызмет ету мерзімі тиісті техникалық қызмет көрсету және дұрыс пайдалану арқылы 15 жыл немесе одан да көп уақытқа жетуі мүмкін. Бұл ыстыққа төзімді болаттан да, тот баспайтын болаттан жасалған қазандықтарға да қатысты. Бұл ретте ЫСЖ контуры газ/сұйық отын қазандықтарының кез келген үлгілерінде тек тот баспайтын болаттан жасалған.
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 50 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Газ отынын тұтыну | 5.5 куб. м/сағ |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 94 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 23.9 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Қуат тұтыну | 235 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 906 мм |
| Ені | 486 мм |
| Тереңдігі | 764 мм |
| Мұржаның диаметрі | 148 мм |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1 1/2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1 1/2" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 3/4" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 3/4" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |
| Түтіндіктің түрі | Мәжбүрлі |