Жоғары сапалы болаттарды қолдану және қазандық корпусын роботтармен дәнекерлеудің автоматтандырылған процесі арқылы қазандық корпусының қызмет ету мерзімі тиісті техникалық қызмет көрсету және дұрыс пайдалану арқылы 15 жыл немесе одан да көп уақытқа жетуі мүмкін. Бұл ыстыққа төзімді болаттан да, тот баспайтын болаттан жасалған қазандықтарға да қатысты. Бұл ретте ЫСЖ контуры газ/сұйық отын қазандықтарының кез келген үлгілерінде тек тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары
| Газды едендік қазандықтардың сипаттамасы GA, GTD | ||||||
| Техникалық параметрлер | Үлгі | GA-23K | GA-35K | GST-40K | ||
| ЖЫЛЫТУ | ||||||
| Шығу қуаты | KW/h | 23,3 | 34,9 | 40,7 | ||
| Kcal/h | 20,000 | 30,000 | 35,000 | |||
| Тиімділік | % | 91,6 | 94,4 | 91 | ||
| Номиналды температура | °С | 50~80 | ||||
| Ең жоғары жұмыс қысымы | Kg/cm2 | 3,5 | ||||
| Жылыту алаңы | m2 | 100~230 | 250~350 | 300~350 | ||
| ТҰРМЫСТЫҚ ЫСТЫҚ СУ | ||||||
| Шығу қуаты | KW/h | 23,3 | 34,9 | 40,7 | ||
| Kcal/h | 20,000 | 30,000 | 35,000 | |||
| Δt=25°C температурадағы өнімділік | /min | 13,3 | 20,0 | 23,30 | ||
| Δt=40°C кезіндегі өнімділік | /min | 8,3 | 12,5 | 14,6 | ||
| Максималды жұмыс қысымы | Kg/cm2 | 17,5 | ||||
| Ең төменгі жұмыс қысымы | Kg/cm2 | 0,3 | ||||
| Үлгі | GF-6A | GF-7A | GF-35S | |||
| БАСҚА ПАРАМЕТРЛЕР | ||||||
| Жанармай түрі | Табиғи газ | |||||
| Газды тұтыну | m3/h | 2,24 | 3,36 | 4,04 | ||
| Газдың жұмыс қысымы (қазанды қосқанда) | mmH2O | 100~250 | ||||
| Мақсаты | Жылыту және ыстық су | |||||
| Кернеу/жиілік | V/Hz | 220/50 | ||||
| Электр энергиясын тұтыну | W | 123 | 140 | 160 | ||
| Жалынды жағу | электрондық | |||||
| Өлшемдері: | ||||||
| ені | mm | 380 | 400 | 402 | ||
| биіктігі | mm | 856 | 856 | 914 | ||
| ұзындығы | mm | 631 | 631 | 691 | ||
| Таза салмақ | kg | 78 | 88 | 70 | ||
| Жылыту құбырлары/қайтару | A | 25 | 25 | 35/25 | ||
| Ыстық сумен жабдықтау құбырлары | A | 15 | 15 | 15 | ||
| Түтіндіктің диаметрі | Ø мм | 75 | ||||
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 40 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 4.4 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.4 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 68 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 23.3 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Қуат тұтыну | 160 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 904 мм |
| Ені | 402 мм |
| Тереңдігі | 691 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жанармай түрі | Газ |
| Түтіндіктің түрі | Мәжбүрлі |