ARISTON S/SGA 50 R су жылытқыштары – бұл төменгі су құбыры және тік қондырғысы бар қабырғаға орнатылатын газды су жылытқыштары. Олар ашық жану камерасымен жабдықталған және табиғи тартуды пайдаланады. Олардың жұмысы үшін олар электрмен жабдықтауды қажет етпейді және сымдар сенімсіз болған жағдайда өте ыңғайлы.
Модельдің Ariston маркасына тән көптеген артықшылықтары бар:
Су жылытқышты басқару механикалық негізде жүзеге асырылады, ал сыртқы индикатор мен су жылыту температурасының реттегіші оны өте ыңғайлы етеді. ARISTON S/SGA 50 R су жылытқышында сұйытылған газға ауысу мүмкіндігі, сонымен қатар тізбекті және параллельді қосылу мүмкіндігі қарастырылған. Газ клапанының жұмысының қауіпсіздігі термопараның, шекті температура датчигінің және түтінді кетіру датчигінің көмегімен қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Газ |
| номиналды қуат | 4 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 50 л |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Қыздыру элементі | ТЭЖ-тық |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 27 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 675 мм |
| Ені | 495 мм |
| Тереңдігі | 495 мм |
| Мұржаның диаметрі | 81 мм |