Wing E100 EC термиялық ауа пердесі тамаша функционалдылық пен заманауи стильдің үйлесімі болып табылады. Корпус планер қанатына ұқсайтын түпнұсқа пішінде ауаны ұстауды жақсарту және сыртқы ауаның бөлмеге өтуіне жол бермеу үшін оны жоғарыдан немесе бүйірден күшті ағынмен бағыттау үшін ұсақ-түйекке дейін ойластырылған.
Wing E100 жылу шымылдығы – ауаны электрмен жылыту функциясы бар шымылдық. Ең аз энергия тұтынумен жұмыс істейді, үй-жайларды жылыту немесе салқындату шығындарын тиімді үнемдейді.
Түпнұсқа қоршау торы мен тиімді желдеткіш ұқсас модельдер арасында шудың ең төменгі деңгейін қамтамасыз етеді.
Электр жылытқыш:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Польша |
| Өндіруші | VTS |
| Ауаны жылыту әдісі бойынша жылу пердесінің түрі | Электр |
| Жылу пердесін басқару әдісі | Термостат, Қашықтан басқару пульті |
| Ауа ағыны | 1850 куб. м/сағ |
| Жылу пердесін орнатудың максималды ұсынылатын биіктігі | 4 мм |
| Максималды қуат | 6 кВт |
| Қуат кернеуі | 220 В, 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шу деңгейі | 62 дБ |
| Салмақ | 23 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1066 мм |
| Ұзындығы | 465 мм |
| Биіктігі | 210 мм |