Бұл қазандық битермиялық жылу алмастырғышпен жабдықталған. Бұл ыстық сумен жабдықтау құбырларының жылытуға арналған тасымалдағыштың жылыту құбырларының ішінде екенін білдіреді. Ыстық сумен жабдықтау және жылыту схемалары әлі де бөлек және бұл тізбектердегі су бір-бірімен араласпайды.
Битермиялық жылу алмастырғышы бар қазандықтардың негізгі артықшылығы жеңілдетілген конструкция болып табылады: үш жақты клапанға және қайталама жылу алмастырғышқа қажеттілік жоқ. Бұл қазандықтың құнын төмендетіп қана қоймайды, сонымен қатар оны сенімдірек және ықшам етеді. Өздеріңіз білетіндей, қозғалатын бөліктер неғұрлым аз болса, ақаулардың туындау мүмкіндігі соғұрлым аз болады. Еуропада газ қазандықтарының көпшілігі битермиялық жылу алмастырғышпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HUBERT marketing |
| номиналды қуат | 20 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 2.2 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 93 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 11.2 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі ең төменгі температура | 25 град. |
| ЫСЖ режиміндегі максималды температура | 60 град. |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 110 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX4D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |