Navien Ace-35K коаксиалды қазандық ― ең соңғы қос контурлы қазандық.
Қашықтан басқару пульті орыс тілінде. Барлық құрастыру процесі ISO 9001 стандартына сәйкес ең қатаң сапа бақылауына сәйкес тек Кореядағы компанияның жеке зауыттарында жүзеге асырылады.
Артықшылықтары:
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KD Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Номиналды қуат | 35.0 (кВТ) |
| Жылу тасымалдағыш | Су |
| Жанармай түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынының шығыны | 3.67 (текше метр/сағ) |
| Қазандыққа кіретін газдың қысымы | 25.0 (мбар) |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92.0 (%) |
| Қазандықтың мақсаты | Екі контурлы |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материалы | Тот баспайтын болат |
| Жылу алмастырғыштар саны | 2 (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару тәсілі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 30.0 (кг) |
| Кепілдік мерзімі | 36 (ай) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 35 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.77 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.5 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 30 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің минималды жұмыс қысымы | 0.6 бар |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 40 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 12.5 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі минималды қысым | 0.3 бар |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 8 бар |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 695 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |