Rinnai газ қазандықтары Қазақстан нарығында сенімді, қызмет көрсету оңай және өте үнемді жылыту жабдықтары ретінде кеңінен танымал. Олар өз циркуляциялық сорғысы, кеңейту цистернасы және 7 сатылы қауіпсіздік қорғанысы бар дерлік дайын жылыту жүйесі. Тұтынушыға қазандықты радиаторлар және/немесе еденді жылыту жүйесіне қосу ғана қалады. Қабырғаға орнатылатын газ қазандықтары Rinnai ауданы 400 шаршы метрге дейінгі тұрғын үйлер мен өндірістік үй-жайларды жылытуға және ыстық сумен қамтамасыз етуге арналған.
Rinnai RBK-357 RTU газ қазандығы жеке тұрғын үйлерде және көпқабатты үйлерде пайдалану кезінде өзін жақсы жағынан көрсетті. Газ қазандығы ауыстырылған кезде мүлдем жаңа жылыту жүйесінде де, шойын радиаторлары бар ескі жүйелерде де тамаша жұмыс істейді.
Rinnai RBK-357 RTU – бұл турбоагрегатталған қазандық және коаксиалды мұржамен, бөлінген жылу алмастырғышпен жұмыс істейді. Бір жылу алмастырғыш мыстан жасалған және жылытуға арналған, екінші жылу алмастырғыш жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған және тек ыстық сумен жабдықтау тізбегін жылытуға арналған. Жылу алмастырғыштар арасында ауысу барлық газ қазандықтары сияқты үш жақты клапанмен жүзеге асырылады, сондықтан жазда ол істен шықпауы үшін жылыту тізбегін қысқа мерзімді қосу ұсынылады.
Ыстық сумен жабдықтаудағы Rinnai RBK-357 RTU газ қазандығы 2 су тарату нүктесі үшін жеткілікті, яғни. сіз бір уақытта ас үйде ыстық суды пайдалана аласыз және ванна бөлмесінде душ қабылдауға болады.
Rinnai – Оңтүстік Кореяда жапондық технология бойынша шығарылады және ең жақсы қазандықтардың бірі болып саналады.
RTU сериясы
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rinnai |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 34.9 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.44 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 29.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 48 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 15 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |