Navien Ace-16K коаксиалды қазандық ― ең соңғы қос контурлы қазандық.
Қашықтан басқару пульті орыс тілінде. Барлық құрастыру процесі ISO 9001 стандартына сәйкес ең қатаң сапа бақылауына сәйкес тек Кореядағы компанияның жеке зауыттарында жүзеге асырылады.
Navien ACE 16K артықшылықтары:
Қатудан қорғаудың тұрақты жүйесі
Бөлмедегі температура төмендеген кезде қазандықта аяздан қорғау жүйесі автоматты түрде іске қосылады. Егер жылыту суының температурасы 10°C-тан төмен түссе, циркуляциялық сорғы автоматты түрде іске қосылып, жылу тасымалдағыштың жылу жүйесінде үздіксіз айналымын қамтамасыз етеді. Жылыту суының температурасы 6°C-тан төмен түссе, оттық автоматты түрде қосылады және салқындатқыш 21°C дейін қызады.
Электр желісіндегі кернеудің жиі ауытқуы кезінде қазандықтың қауіпсіз және тұрақты жұмысы
Электр желісіндегі кернеудің ауытқуы 230 В-тан +/-30% болғанда, микропроцессордағы SMPS(Switched-Mode Power Supply) қорғаныс чипі іске қосылады. Бұл ретте қазандық іркіліссіз және тоқтаусыз жұмыс істейді, соның арқасында оның пайдалану мерзімі ұзартылады және сынудың алдын алады.
Жылыту және ыстық суды пайдалану мүмкіндігі
Газ құбыры жүйесіндегі газдың кіріс қысымы төмен болған кезде Қазандық 4 мбар (40 мм су бағанасы) газ қысымында тұрақты және қауіпсіз жұмыс істейді.
Су құбыры жүйесінде судың төмен кіріс қысымы кезінде ыстық суды пайдалану мүмкіндігі.
Қазандық кіретін су қысымы 0,1 барға дейін төмендегенде тұрақты жұмыс істейді, соның арқасында оны сумен жабдықтау жүйесіндегі су қысымы төмен тұрғын үй-жайларда, сондай-ақ сумен жабдықтау жүйесіндегі қысымның жиі ауытқуларында пайдалануға болады.
Қыздырудың жоғары жылдамдығы
Мыс жылу алмастырғыш, басқа материалдардан жасалған жылу алмастырғыштарға қарағанда әлдеқайда аз мөлшерде, көп мөлшерде жылу беруге қабілетті. Осының арқасында салқындатқышты жылдам және тиімді қыздыру жүзеге асырылады. Барлық қажетті функциялар жиынтығымен жабдықталған мыс жылу алмастырғышы бар Navien Ace қазандықтары өздерін жоғары сапалы жабдық ретінде көрсетті және тұтынушылардың барлық мәлімделген талаптарына жауап береді.
| Энергия көзі |
газ |
|---|---|
| Орнату |
қабырғалық |
| Қазандық түрі |
екі контурлы (жылыту және жылыту) |
| Пайдалы қуат |
16 кВТ |
| Жылыту алаңы |
160 м2 |
| Жану камерасы |
жабық (турбоагрегатталған) |
| Тамақтандыру |
бір фазалы (220 в) |
| Тұтынылатын қуат |
150 Вт |
| Мин. t жылыту жүйелері |
40 °с |
| Макс. t жылыту жүйелері |
80 °с |
| Жылыту контурындағы макс. қысым |
3 бар |
| ЫСЖ контурындағы макс. қысым |
8 бар |
| Мин. t ыстық су |
40 °с |
| Макс. t ыстық су |
80 °с |
| Өнімділік (Δt=25°C) |
12.4 л/мин |
| Өнімділік (Δt=35°C) |
8.1 л/мин |
| Қашықтан басқару блогы |
+ |
| Жазғы жұмыс тәртібі |
+ |
| Айналым сорғысы |
+ |
| ПӘК |
92 % |
| Кірістегі газдың номиналды қысымы |
13 мбар |
| Газдың макс. шығыны |
1.72 м3/сағ |
| Түтіндіктің диаметрі |
75 / 70мм / 80/80 / |
| Жүйеге су беру |
1/2" |
| Ыстық сумен қамтамасыз ету |
1/2" |
| Газ беру |
1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру |
3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару |
3/4" |
| Қорғау жүйелері |
газ қысымының төмендеуі, электр қуатының өшуі, контурдағы сұйықтықтың қатуы |
| Өлшемдері (ВхШхГ) |
695х440х265 мм |
| Салмақ |
28 келі |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 16 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 1.72 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.2 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 28 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің минималды жұмыс қысымы | 0.6 бар |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 40 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 8.6 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі минималды қысым | 0.3 бар |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 8 бар |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 695 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |