БҰҰ алюминий радиаторлары 2009 жылдан бастап итальяндық жабдықта және уақытпен тексерілген итальяндық технологияда инжекциялық қалыптау әдісімен шығарылады. Радиаторлар қысыммен құю арқылы беріктігі жоғары алюминий қорытпасынан жасалған. Коррозияға қарсы жабынмен қапталған және пеште келесі күйдіру әдісімен ақ ұнтақ эмальмен боялған. Өндіріс, сынақтар. бұл модельді әрлеу жоғары технологиялық деңгейдегі бірыңғай процеске біріктірілген. Радиатордың әрбір секциясы 24 атмосфералық қысымда беріктік сынағынан өтеді. Зауыттық қаптамада 10 секциялық радиаторлар жеткізіледі.
Айырықша ерекшеліктері:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 15 бар |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.27 л |
| Салмақ | 0.88 кг |
| Қысымды басу қысымы | 24 бар |
| Жылу беру Δt = 70°C | 176 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 558 мм |
| Ені | 76 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |