UNO Piro 16 қабырғаға орнатылатын газ қазандығы бұл тек радиаторларға немесе басқа жылу тасымалдағыштарға қосылуды қажет ететін дайын жылу жүйесі. Бөлмедегі жылуды ұстап тұрудың негізгі функциясынан басқа, бұл қазандықта ыстық суды өндіру схемасы бар. Бағасы, сенімділігі, қауіпсіздігі және үнемділігі бойынша бұл тамаша таңдаулардың бірі. Төменде UNO PIRO қазандықтарының ассортиментінің кестесі берілген, онда сіз өзіңіздің кеңістігіңізге ең қолайлы нұсқаны таңдай аласыз.
Айырықша ерекшеліктері:
| Негізгі | |
|---|---|
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Салмақ | 32 кг |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| жылу тасығыш | Су |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Өндіруші | UNO |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 16 кВт |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 410 мм |
| Биіктігі | 740 мм |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |