Алюминий радиаторлары – бұл алюминийден жасалған бөлмені жылытуды қамтамасыз ететін құрылғы. "Halsen" радиаторлары тегіс, жеңіл, ықшам және бояуды қажет етпейді. Ресейлік "Форте Пром ГмбХ" зауытында жоғары технологиялық еуропалық жабдықта жасалған отандық өндірістің "Halsen" алюминий құйылған радиаторлары қазіргі заманғы ең заманауи әдіспен - "қысыммен құю" әдісімен шығарылады, радиатордың әрбір секциясы толығымен құйылады және түбі (тұндырғыш) дайын секцияға дәнекерленген. . Олар жылытылатын бөлмедегі ауаға жылудың жылдам берілуін қамтамасыз етеді. Радиатор ішкі әрлеудің коррозияға төзімділігін арттырды, бұл құрылғыны тоттың пайда болуынан қорғайды. Өндіріс процесінде аспап әртүрлі кезеңдерде сапаны бақылаудың заманауи жүйесінен өтеді, бұл олардың көптеген жылдар бойы пайдалану сенімділігіне кепілдік береді.
Радиаторлар 4, 6, 8, 10 және 12 секцияларда жеткізіледі.
Сипаттамалары
|
Үлгі |
200/100 |
|
Түсі (RAL) |
9016 |
|
Жұмыс қысымы, атм |
16 |
|
Сынақ қысымы, атм |
24 |
|
Жылу беру, кВТ |
0,119 |
|
Секцияның сыйымдылығы, л |
0,23 |
|
Секцияның салмағы, кг |
0,6 |
|
Орталықаралық қашықтық, мм |
200 |
|
Биіктігі, мм |
282 |
|
Тереңдігі, мм |
96 |
|
Ені, мм |
79 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Halsen |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.23 л |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 282 мм |
| Ені | 96 мм |
| Тереңдігі | 79 мм |