Қазандық-су жылытқыш Тесі (Тесі) GCVF11S 15056D D06 R – бұл ыстық сумен жабдықтауды ұйымдастыруға арналған сенімді жабдық. Құрылғы сыйымдылығы 150 литр болатын сыйымды су ыдысымен жабдықталған. Резервуар болаттан жасалған және жоғары сапалы эмальмен қапталған, бұл коррозияның мерзімінен бұрын пайда болуын болдырмайды.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары:
MAXEAU сериясы еуропалық қауіпсіздік стандарттарына және ең жоғары сапа талаптарына сәйкес жасалған. Бұл желіде катушкасы бар едендік су жылытқыштар бар, олар электр энергиясын минималды тұтынумен ыстық сумен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tesy |
| Өндіруші ел | Болгария |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Электр |
| номиналды қуат | 33 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 150 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Салмақ | 60 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 108 мм |
| Ені | 56 мм |
| Тереңдігі | 56 мм |