TESY қазандықтары заманауи тұтынушыға тұрғын үй немесе коммерциялық ыстық су жүйесін ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Аталған өндірістік компанияның су жылыту жабдығы тұрмыстық жағдайларда кез келген қаттылықтағы сумен тиімді жұмысты қамтамасыз ете алады. Өндіруші тиімді жылу оқшаулауын және қақтан қорғауды қамтамасыз етті.
Қуатты және өнімді едендік қазандықтар жанама жылыту TESY жылу алмастырғыш арқылы жылу беру арқылы тұрғын, өндірістік, әкімшілік және басқа үй-жайларда ыстық сумен жабдықтауды (ыстық сумен жабдықтауды) ұйымдастыруға арналған.
TESY жабдығы тұрмыстық жағдайларда кез келген кермектіктегі сумен тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
TESY жабдықтарды шығарады/қазандықтар суды ұзақ уақыт ыстық ұстауға мүмкіндік беретін жоғары тиімді жылу оқшаулауын қолдана отырып, осылайша суды жылытуға кететін шығындарды азайтады және тұтынушылардың шығындарын үнемдейді.
TESY әртүрлі жабдықтарды шығарады: жылу сорғыларымен және күн коллекторларымен жұмыс істеуге арналған қазандықтар, жылу сорғылары, сақтау цистерналары және т.б.
Еуропалық сапа
Кепілдік 5 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tesy |
| Өндіруші ел | Болгария |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 73 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 500 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Салмақ | 145 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1646 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |