TESY қазандықтары заманауи пайдаланушыға тұрғын үй немесе коммерциялық ыстық су жүйесін ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Бұл өндірістік компанияның су жылыту жабдығы тұрмыстық жағдайда кез келген кермектіктегі сумен тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз етуге қабілетті. Өндіруші тиімді жылу оқшаулауын және аяздан қорғауды қамтамасыз етті.
Қуатты және өнімді едендік жанама жылыту қазандықтары TESY жылу алмастырғыш арқылы жылу беру арқылы тұрғын, өндірістік, әкімшілік және басқа үй-жайларда ыстық сумен жабдықтауды (ыстық сумен жабдықтауды) ұйымдастыруға арналған.
TESY жабдығы тұрмыстық жағдайларда кез келген кермектіктегі сумен тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
TESY компаниясы суды ұзақ уақыт ыстық ұстауға мүмкіндік беретін жоғары тиімді жылу оқшаулауын пайдалана отырып, жабдықты/қазандықтарды шығарады, осылайша суды жылытуға кететін шығындарды азайтады және тұтынушылардың шығындарын үнемдейді.
TESY жылу сорғыларымен және күн коллекторларымен жұмыс істеуге арналған қазандықтардан, жылу сорғыларынан, резервуарлардан және т.б. жабдықтардың алуан түрін шығарады.
Еуропалық сапа
Кепілдік 5 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tesy |
| Өндіруші ел | Болгария |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Су ыдысының көлемі | 1000 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Салмақ | 279 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 2002 мм |
| Ені | 1050 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |