TESY қазандықтары заманауи тұтынушыға тұрғын үй немесе коммерциялық ыстық су жүйесін ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Аталған өндірістік компанияның су жылыту жабдығы тұрмыстық жағдайларда кез келген қаттылықтағы сумен тиімді жұмысты қамтамасыз ете алады. Өндіруші тиімді жылу оқшаулауын және қақтан қорғауды қамтамасыз етті.
Қуатты және өнімді едендік қазандықтар жанама жылыту TESY жылу алмастырғыш арқылы жылу беру арқылы тұрғын, өндірістік, әкімшілік және басқа үй-жайларда ыстық сумен жабдықтауды (ыстық сумен жабдықтауды) ұйымдастыруға арналған.
TESY жабдығы тұрмыстық жағдайларда кез келген кермектіктегі сумен тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
TESY компаниясы суды ұзақ уақыт ыстық ұстауға мүмкіндік беретін жоғары тиімді жылу оқшаулауын қолдана отырып, жабдықты/қазандықтарды шығарады, осылайша суды жылытуға кететін шығындарды азайтады және тұтынушылардың шығындарын үнемдейді.
TESY әртүрлі жабдықтарды шығарады: жылу сорғыларымен және күн коллекторларымен жұмыс істеуге арналған қазандықтар, жылу сорғылары, сақтау цистерналары және т.б.
Еуропалық сапа
Кепілдік 5 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tesy |
| Өндіруші ел | Болгария |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| номиналды қуат | 40 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Салмақ | 65 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1164 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |