Кеңістік немесе эстетика маңызды болған кезде инновациялық сыйымдылық дизайны. Өте жұқа профиль 280 мм шектеулі аумақтарда орынды үнемдеу үшін. Контейнердің қарама-қарсы қабырғалары бір-бірімен бүкіл аумақ бойынша секіргіш қабырғалармен байланысқан, бұл толтырылған кезде кеңеюдің керемет беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Резервуар материалы | Пластик |
| Резервуардың көлемі | 500 л |
| Орнату әдісі бойынша резервуар түрі | Тік |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 280 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |