ISOTERM сериялы конвектор Маржан - тұрғын үйлерді, әкімшілік және қоғамдық ғимараттарды сумен жылытуға, сондай-ақ жеке құрылысқа арналған қабырғаға және еденге арналған мыс-алюминий жылыту конвекторы.
Маржан - конвекторлар қатарындағы ең төменгі құрылғы, қабырға мен еденге арналған қаптаманың биіктігі 80 мм-ден. Бұл конвектор ықшам өлшемдері бар жеңіл және жоғары қуатымен ерекшеленеді. Бұл жоғары әйнектелген кезде еденішілік конвекторды орнату мүмкін болмаған жағдайда таптырмайтын жылыту құрылғысы.
Коралл конвекторының конструкциясы коррозияға төзімді жылу алмастырғыш болып табылады, ол мыс құбырдан және алюминий қанат тақталарынан, ішкі бұрандалы жалғау құбырларынан, ауа шығару клапанынан, сондай-ақ қаптамадан, тордан және кронштейндерден (тіректерден) тұрады.
Конвектор корпусы Маржан мырышталған болаттан жасалған және эпоксидті полиэфирлі ұнтақ бояумен боялған.
Конвектор соңғы нұсқада, қосылатын құбырлардың бүйірлік және астыңғы (төменгі) орналасуымен, соның ішінде қос құбырлы жылыту жүйелеріне арналған термобекіткіші бар кіріктірілген термостатикалық клапанмен қол жетімді.
Техникалық сипаттамалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Izoterm |
| Орнату әдісі | Еден |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс-алюминий |
| Салмақ | 18.9 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 234 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ұзындығы | 2300 мм |