Ескертпе:
Алматы қаласы бойынша шығу тегін, Алматы облысы бойынша 40 шақырымға дейін тегін.
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Ақ |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конденсация |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 835 мм |
| Ені | 550 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |