Газ қазандығы Navien NCB700 24k екі контурдың арқасында ол тұтынушыны қыста жылумен және ыстық сумен, ал жазда тек ыстық сумен қамтамасыз етеді. Сондай-ақ қазандықтың конструкциясына циркуляциялық сорғы мен кеңейту цистернасы кіреді, бұл газ қазандығының сенімділігін, тұрақтылығын және автономдылығын арттырады. Оған еденді жылыту жүйесін қосуға болады.
Ерекшеліктері
Ескертпе:
Алматы қаласы бойынша шығу тегін, Алматы облысы бойынша 40 шақырымға дейін тегін.
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 38 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конденсация |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 695 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |