Суды жылытуға және сақтауға арналған тік қазандық Kospel SWR TERMO ECO катушкасымен, сондай-ақ саптамалардың үстіңгі орналасуымен. Бұл модельдің жылу алмастырғыштары жылыту қазандығымен әрекеттесу кезінде суды жылытуға өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 30 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 150 л |
| Жұмыс қысымы | 8 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Көз сүрмесі | Жоғарғы |
| Бактың ішкі жабыны | Тот баспайтын болат |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 31 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 562 мм |
| Ені | 526 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |