Сумен салқындатылатын, алдын ала сүзілген және 8 метрден өздігінен сорылатын бір сатылы автоматты сорғы станциясы. Станцияның басты ерекшелігі - WIfi қондырғысы, соның арқасында Smarty қосымшасының көмегімен сорғыны интернетке қосуға және басқаруға болады.
Станцияны пайдалану кезінде 2 режимнің 1–ін таңдауға болады - "берілген қысыммен қосу, ағынмен өшіру" немесе қысым қосқышында жұмыс істеу. Бірінші жағдайда сорғы жүйедегі қысым көрсетілгенге тең болғанда қосылады, ағын болмаған кезде және пайдаланушы көрсеткеннен жоғары қысым кезінде өшеді. Екінші жағдайда, пайдаланушы қосу және өшіру қысымын реттей алады, бұл станцияның сыртқы аккумулятормен жұмыс істеуі үшін өте маңызды. Станцияның электронды тақтасында құрғақ жүрістен, қызып кетуден және ағып кетуден қорғау жүзеге асырылады.
Сорғының сумен салқындатылуы жұмыс кезінде шудың төмен деңгейін қамтамасыз етеді, бұл сорғыны үй ішінде орнату кезінде сумен жабдықтау жүйесін ыңғайлы пайдалануға мүмкіндік береді. D-Eboost шу деңгейі қозғалтқышты желдеткішпен салқындататын сорғыға қарағанда шамамен 10 дБ аз.
Қолданбаның болуы сорғыны үйден тыс жерде де басқаруға мүмкіндік береді, мысалы, суару жүйесін қосу үшін.
Қосымшаның арқасында келесі параметрлерді білуге және өзгертуге болады:
Станцияның маңызды ерекшелігі - жұмыс кестесін теңшеу мүмкіндігі. Осы функцияның арқасында қосымша керек-жарақтарды сатып алмай-ақ сайтта суаруды автоматтандыруға болады. Жұмыс күнін, уақытын және ұзақтығын таңдауға болады.
Алдын ала сүзгінің болуы сорғыны бөлшектердің ішіне құмның түсуінен қорғайды, пайдалану мерзімін ұзартады. Бәсекелестермен салыстырғанда ықшам өлшемдер шағын кеңістіктерде орнатуды жеңілдетеді.
8 метрден өздігінен сору мүмкіндігі сорғыны көптеген ұңғымалармен пайдалануға мүмкіндік береді. Жылдам босатылатын саптамалардың болуына байланысты сорғыны бөлшектеу оңай. Ыңғайлы LED-панельдері бар басқару тақтасы сорғының жұмысын реттеуді жеңілдетеді және сорғыны интернетке қосылусыз да пайдалануға мүмкіндік береді.
Сорғы станциясы дірілге қарсы тіректермен жабдықталған, бірақ портативті емес қондырғы жағдайында оларды алып тастауға және тірек негізіне бекітуді қамтамасыз етуге болады. Сорғыны айдалатын сұйықтыққа мүмкіндігінше жақын орнату үнемі жақсы ереже болып табылады.
D-EBOOST тек көлденең күйде орнатылуы керек. Құбырлардың ішкі диаметрі ешқашан сорғының басы мен сору құбырларынан кіші болмауы керек. Сору тереңдігі төрт метрден асатын болса немесе ұзын көлденең қималары болса, сору портының диаметрінен үлкен диаметрі бар сору құбырын пайдалану ұсынылады.
Сору құбырында ауа қапшықтарының пайда болуын болдырмау үшін сору құбырының сорғыға қарай аздап көтерілуін қамтамасыз ету қажет. Сору құбыры резеңкеден немесе икемді материалдан жасалған болса, сору кезінде қысылып қалмас үшін оның вакуумға төтеп бере алатын арматураланған түрі екеніне көз жеткізіңіз.
Тасымалды орнату жағдайында тексеру клапанын сору жағына да, қысым жағына да орнату ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tallas |
| Өндіруші ел | Италия |
| Максималды қысым | 45 м |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 4 |
| Салмақ | 12 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сорғы түрі | автоматты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 230 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 310 мм |