Қазандықты орнату кезінде осы құрылғылардың қатысуымен сервистік компания зауыттық ақаулар туындаған жағдайда қазандық жабдықтарына кепілдік береді (3 жыл). Талап етіледі:

тірекке базалық жинақ кіреді:Тұрыста Қазандық, түтін құбыры, пульт
Қабырғаға орнатылатын 2 контурлы Celtic (Селтик) газ қазандықтары – ауданы 400 м2 дейінгі үй-жайларға арналған әмбебап жылыту жабдығы. Олар қабырғаға орнатылады, ықшам, салмағы аз және интерьерге оңай сәйкес келетін әдемі дизайнға ие. Селтик қазандықтары үнсіз жұмыс істейді. Олардың басқару пульті және көп сатылы автоматтандырылған қауіпсіздік жүйесі бар. Табиғи немесе сұйытылған газбен (пропанмен) жұмыс істейді. Celtic қазандықтары сенімділігі, тиімділігі және баға мен сапаның оңтайлы арақатынасының арқасында тұрақты сұранысқа ие.
Тиімділік
Үнемділік
Қауіпсіздік
Daesung Celtic ESR 2.35 газ қазандығының негізгі параметрлері
| Жылыту алаңы | 300-350 шаршы метр |
| Жылытудың жылу қуаты | 40,7 кВТ |
| ЫСЖ жылу қуаты | 40,7 кВТ |
| Контурлар саны | 2 |
| Негізгі жылу алмастырғыш материалы | мыс |
| Қайталама жылу алмастырғыш материалы | тот баспайтын болат |
| Жану камерасының түрі | жабық |
| Жылыту контурындағы рұқсат етілген қысым | 3 бар |
| ПӘК | 91,2 % |
| Орнату тәсілі | қабырғалық |
| ЫСЖ өнімділігі t 25°С кезінде | 23,3 л/мин |
| Кеңейту багының көлемі | 5,3 л |
| Табиғи газды тұтыну | 1,33 - 4,73 м3/сағ |
| Сұйытылған газдың шығыны | 3.55 кг/сағ |
| Электр энергиясын тұтыну | 155 Вт |
| Жылыту температурасының диапазоны | 40-80 °С |
| ЫСЖ температурасының диапазоны | 37-60 °С |
| Қосылатын өлшемдер: БІРГЕ Ыстық СУ Газ |
3/4" 1/2" 3/4" |
| Салмақ | 26 келі |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 700х460х220 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Celtic DS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 50 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 5.19 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 81.9 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 44 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 23.3 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 210 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 730 мм |
| Ені | 475 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |