Бұрандалы 3 жылдамдықты циркуляциялық сорғы UNO
Конструкция ерекшеліктері:
Қолдану:
Айырықша ерекшеліктері:
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SPERONI |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 4.2 м |
| Өткізу қабілеті | 3.2 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Тұтыну қуаты (W) | 0.08 кВт |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 130 мм |