Айналым сорғысы ылғал ротормен және бұрандалы қосылыммен. Қуатты реттеу үшін айналу жиілігінің алдын ала орнатылған қадамдары. Бұл үлгідегі құрылғылар кондиционерлеу, салқындату, еденді жылыту, сондай-ақ жеке және көпқабатты үйлерді ыстық сумен қамтамасыз ету жүйелерінде жұмыс сұйықтығының мәжбүрлі айналымын жүзеге асырады. Өнімдер дымқыл ротормен жабдықталған, соның арқасында қозғалтқыш үнемі сумен жуылады және сонымен бірге салқындатылады, бұл сонымен қатар шу деңгейін және үйкелісті азайтады. Агрегаттың қозғалтқышы блоктау токтарына төзімді.
Сорғының ерекшеліктері:
Жылыту жүйелері, өнеркәсіптік айналым жүйелері, суық сумен жабдықтау жүйелері және ауаны баптау жүйелері
Жұмыс режимдері:
Қолмен басқару
Жабдықтау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Максималды қысым | 7.7 м |
| Өткізу қабілеті | 5.7 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 116 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 152 мм |